s

مدل مانتو اسپرت جدید - مسجدی در عربستان به نام ایوانکا به خاطر زیباییش

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 18
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 20
» بازديد سال : 20
» بازديد کل : 2286
» اعضا : 0
» مطالب : 133

مسجدی در عربستان به نام ایوانکا به خاطر زیباییش


تاریخ انتشار پست : 1396/3/6 بازدید : 7


اخبار گوناگون : مسجدی در عربستان به نام ایوانکا به خاطر زیباییش

زیبایی دختر دونالد ترامپ، شهروند سعودی را واداشت تا با صرف نظر از یهودی بودن ایوانکا، با افتخار از ساخت مسجدی به نام وی خبر دهد

سایت سرگرمی پارلین : تارنمای رای الیوم با درج مطلبی انتقادی نوشت : به نظر می رسد که زیبایی دختر دونالد ترامپ، شهروند سعودی را واداشت تا با صرف نظر از یهودی بودن ایوانکا، با افتخار از ساخت مسجدی به نام وی خبر دهد. ابوسالم قحطانی شهروند سعودی در یک فایل ویدئویی در داخل مسجدی در دست ساخت گفت: این مسجد را به نام ایوانکای عزیز همزمان با سفرش به عربستان ساختم؛ تا شاید در آخرت با عملی صالح وارد بهشت شود!

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از العالم، بنا به فتواهای وهابیان، مسلمان حق ندارد حتی پاسخ سلام اهل کتاب را بدهد و به عبارت “علیکم” اکتفا می کند حتی تبریک اعیاد آنها نیز حرام است. پس بنا به فتواهای وهابیان، چگونه یک مسلمان می تواند مسجدی به نام یک کافر بسازد و چگونه آن کافر وارد بهشت خواهد شد. شاید رهبری عربستان احکام جدیدی مطرح کند تا با آرمان های دونالد ترامپ و همسر و دختر زیبایش و نیز با “عصر تجدد” همخوانی داشته باشد.

تمام قوانین سخت شرعی بر باد رفت و “همه چیز فدای دوچشم زیبا”! درست است که اقدام آن شهروند اقدامی فردی و شخصی بوده است؛ اما هیچ بیانیه رسمی برای محکوم کردن اقدام این شهروند صادر نشد تا به عنوان مثال تاکید کند که این شهروند با اطلاق نام ایوانکا بر مسجدی، حرمت مساجد را زیرسوال برده است و مجازات خواهد شد. شاید “ابوسن” آن جوان معروف عربستانی می بایست امروز اعتراض کند؛ زیرا دوستش کریستینا ـ که ابوسن به خاطر ارتباط با او در شبکه های اجتماعی وارد زندان شد ـ “شان و منزلت شرعی و قانونی” مانند ایوانکا ندارد!

اخبار گوناگون : مسجدی در عربستان به نام ایوانکا به خاطر زیباییش

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد