s

مدل مانتو اسپرت جدید - طلاق 3 ساعت پس از ازدواج

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 4
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 6
» بازديد سال : 6
» بازديد کل : 2272
» اعضا : 0
» مطالب : 133

طلاق 3 ساعت پس از ازدواج


تاریخ انتشار پست : 1396/2/25 بازدید : 9


اخبار گوناگون : طلاق 3 ساعت پس از ازدواج

طلاق 3 ساعت پس از ازدواج مرد هندی

پارلین : یک مرد هندی تنها سه ساعت پس از ازدواجش مجبور به طلاق همسر خود شد و مردم سرش را به‌دلیل این‌که عروس او را «طمع‌کار» دانسته بود، تراشیدند و عروس در همان روز با مرد دیگری ازدواج کرد. خانم روبانا پروین 18 ساله با مونتاج انصاری 26 ساله در روستایی در شرق هند ازدواج کردند. اما پس از ازدواج آنها، داماد که راننده موتورهای ریکشاست، خواستار جهیزیه هنگفت از عروس شد و تأکید کرد که باید یک موتورسیکلت گران‌قیمت برای او خریداری شود.

پدر عروس که صاحب یک هتل است پیش از ازدواج برای داماد خود یک موتور خریده بود اما داماد از آن راضی نبود و یک مدل بهتر را طلب کرده بود. یک شاهد گفت: همه به داماد می‌گفتند که آرام باشد و سعی داشتند او را متقاعد کنند که همان موتور قبلی را بپذیرد. اما او همچنان تهدید می‌کرد که بدون عروس تازه خود به خانه خواهد رفت. پدر عروس و داماد هم با هم بحث‌وجدل داشتند و صحنه بدی شکل‌گرفته بود. در پی این اتفاق، روبانا نزد قاضی رفت و با حمایت خانواده‌اش از داماد طلاق گرفت.

پدر عروس گفت تضمین گرفته که خانواده داماد تمام هدایا و پول جهیزیه‌ای را که دریافت کرده‌اند، پس دهند. ساکنان محلی که از این اتفاق و رفتار داماد به خشم آمده بودند برای تنبیه او مجبورش کردند چند جفت کفش و پلاکاردی را از گردنش آویزان کند که روی آن نوشته شده بود: «من به جهیزیه طمع دارم.» جالب آن‌که در همان روز عروس با مرد دیگری ازدواج کرد.

اخبارگوناگون پارلین : طلاق، 3 ساعت پس از ازدواج

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد