s

مدل مانتو اسپرت جدید - سوژه شدن کاهش وزن و تغییر چهره بازیگر زن کره ای

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 4
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 6
» بازديد سال : 6
» بازديد کل : 2272
» اعضا : 0
» مطالب : 133

سوژه شدن کاهش وزن و تغییر چهره بازیگر زن کره ای


تاریخ انتشار پست : 1396/2/27 بازدید : 10


اخبار گوناگون : سوژه شدن کاهش وزن و تغییر چهره بازیگر زن کره ای

کاهش وزن بازیگر زن کره ای و تغییر چهره اش سوژه دار شد

سایت تفریحی پارلین : بازیگر زن کره ای که 30 سال دارد, بخاطر کاهش وزن زیاد و رژیم غذایی دشوارش, سوژه رسانه ها شده است. بازیگر سرشناس کره ای لی تای-ایم اخیرا پس از افشای آنکه برای داشتن اندامی لاغر هرروز تنها سه قاشق برنج می خورد خبرساز شده هست. خانمِ لی که قبلا برای داشتن اندامی متناسب و داشتن ظاهری سالم سرشناس بود، روز سه شنبه در یکی برنامه های شبکه MBC حضور پیدا کرد، و حاضران آن برنامه فورا متوجه اندام به شدت لاغر این بازیگر شدند. این بازیگر زن جوان تصدیق کرد از شش ماه قبل تحت رژیم خوراکی بسیار سنگینی قرار دارد که درطی آن هر روز تنها سه قاشق برنج می خورد.

او همین طور اقرار کرد پس از جلسه فوتوشوت تصویر برداری با دو بازیگر زن همکارش خانم پارک هان-بیول و چا- یانگ نسبت به ظاهر خود احساس عدم اعتماد به نفس پیدا کرده چرا که آنها اندام به مراتب بهتری داشتند.این بازیگر کره ای در طی گفت و گو با این برنامه تلویزیونی گفت من با بازیگرها پارک هان-بیول ولی چا-یانگ فوتوشوت داشتم و آن ها اندام بسیار متناسبی داشتند. من از بدن خودم و از اینکه کنارآنها قرار بگیرم خجالت کشیدم.آن قدر ناراحت شدم که گریه کردم.

سوژه شدن کاهش وزن و تغییر چهره بازیگر زن کره ای

رژیم خوراکی ناسالم این بازیگر در عین حال او تصدیق کرد که قطعا رژیم خوراکی او به هیچ عنوان سالم محسوب نمیشود و به مردم توصیه کرد وی را الگو قرار ندهند. ولی خانمِ لی هنوز فکر می کند اگر رژیم خوراکی بسیارسخت و افراطی باشد طبیعی هست. هدف این بازیگر کاهش وزن سریع بود تا بتواند بعنوان یک بازیگر در صفحه تلویزیون جذاب به نظر برسد و هر کاری که تصور می کرد وی را به این هدف می رساند انجام داده هست.

هواداران او نظرات متعددی در صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده و از هیکل بسیار لاغر و بیمارگونه او اظهار نگرانی کرده اند. مهمانان حاضر در آن برنامه تلویزیونی نیز گفتند خوردن تنها سه قاشق برنج در روز می تواندسلامتی وی را در معرض خطر قرار دهد. این بازیگر همین طور گفت دوستان و همکارانش نیز به او گفته اند که بسیار لاغر شده هست.

پارلین - اخبار گوناگون : سوژه شدن کاهش وزن و تغییر چهره بازیگر زن کره ای

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد